В нас є необхідна вам запчастина

Автозапчастини з Польщі та їх підбір

ОБИРАЙ ЗА КАТЕГОРІЄЮ Запчастини SUZUKI

Запчастини на Suzuki в інтернет-магазині зі Львова

Автомобілі Сузукі втілюють у собі набір характеристик, які так цінуються споживачами. Вони – надійні та функціональні, а ще – дуже стильні. Такі машини гарантують не лише зручну та комфортну експлуатацію, а й здатні підкреслити індивідуальність її власника. Інженери компанії постійно вдосконалюють японські автівки, хоча дизайнери також працюють не покладаючи рук. Кожна модель, що сходить з конвеєра, виглядає ідеально, тож цілком закономірно, що машини Suzuki зайняли місце в п’ятірці лідерів з продажу в Україні.

Сузукі – це не данина моді, а втілення амбіцій та смаку. Якість та безпека в японському транспортному засобі йдуть рука об руку. Інноваційна продукція машинобудівельного концерну дозволяє наповнити життя подорожами та подіями, а також приємними емоціями і щасливими моментами

Сузукі: шлях розвитку та амбіції

Відомо, що перша машина була створена автокомпанією в 1955-му році, але організація була заснована значно раніше. Чим же займалося підприємство, починаючи з 1909-го? Це може здатися дивним, та основною сферою діяльності стало виробництво ткацьких верстатів. Тридцяті роки були відзначені стрімким зростанням попиту на автомобілі, тож підприємство Мітіо Судзукі теж створило декілька прототипів, але почалася війна.

В 1951-му виготовлення верстатів стало справою безперспективною, тому виробництво перепрофілювали на випуск мотоциклів. Через три роки компанія змогла надавати для продажу близько 6000 одиниць на місяць. Минув ще рік і, світ побачило малолітражне авто Suzulight. Маленьке і компактне, воно стало символом японського автопрому. Пізніше відкрився завод у Тайланді, потім в Індії. А тим часом Сузукі підписує угоду з двома підприємствами та починає випускати всюдиходи, які потім отримують нагоди в перегонах. Географія виробництва поступово розширюється.

У 1983-му на ринок виходить Сузукі Свіфт, який одразу здобуває прихильність американців. Через п’ять років суспільство знайомиться з Сузукі Вітара. Компанія отримує світову відомість та повагу, однак, попитом користуються не лише машини, а й мотоцикли. Прагнення до розвитку отримує гідну нагороду в вигляді чисельних перемог на автоперегонах. Укладається величезна кількість партнерських угод та значно розширюється модельний ряд, але жодній машині не вдається побити рекорд продажу Сузукі Гранд Вітара.

В 2000-му році японську компанію визнають такою, що найшвидше розвивається на території США. З того часу підприємство не втрачає своїх позицій. Його знають, як виробника якісних та надійних транспортних засобів:

  • малогабаритних автомобілів;
  • всюдиходів;
  • велосипедів;
  • мотоциклів;
  • навіть двигунів для човна.

Як купити комплектуючі для машини на сайті компанії Кармен

Автомобілі Suzuki є надзвичайно надійними. І це підтверджено фактами. Взяти хоча б дослідження журналу WhatCar. За їх результатами бренд потрапив до трійки найкращих.

Виробник націлений на створення машин з високопотужними двигунами. Що цікаво, та вони не споживають надто багато палива, хоч це й було б цілком природнім. Також варто звернути увагу на ефективну гальмівну систему. З нею складно конкурувати, та особливо вражають нові автівки, котрі укомплектовані величезною кількістю подушок безпеки й супер якісними пасками. На відміну від аналогів серед інших марок, вони мають цілком прийнятну ціну.

Автомобілі Suzuki нічим не поступаються автівкам Ніссан чи Тойота. Вони такі ж витривалі, хоча коштують трохи дешевше. Для їх обслуговування потрібні комплектуючі, здатні відповідати створеному іміджу. «Рідні» деталі зношуються в процесі експлуатації, навіть, якщо водій вкрай обережний за кермом. При цьому далеко не останню роль відіграє незадовільний стан дорожнього полотна, тож щоб випадково не спричинити ДТП, рекомендується здійснювати діагностику автівки хоча б один раз на рік. Не відкладайте ремонт, навіть, якщо виявлений дефект здається незначним. Несправність найменшого елементу може порушити функціональність всієї системи.

Запчастини на Сузукі мають відмінну якість, якщо це – не підробка, а її дуже легко купити на автобазарі. Замовляти деталі в магазинах – куди безпечніше, хоча коштують вони доволі дорого. Нащо переплачувати, якщо на сайті Carmen можна придбати комплектуючі з Польщі за доступними цінами. Вони створені відповідно до діючих стандартів та оптимально підійдуть до вашого автомобіля.

Щоб купити товари, слід обрати марку та модель машини. На наступній сторінці споживач зможе перейти до потрібної категорії, аби згодом ознайомитися з асортиментом. В картці товару він побачить більш детальну інформацію, яка допоможе йому зробити правильний вибір.

Маєте питання чи роздумуєте, які деталі кращі підійдуть до улюбленої машини? Поспілкуйтеся з менеджером компанії або скористайтеся можливістю відбору комплектуючих за ВІН-кодом. Внесіть його до спеціальної форми разом з контактною інформацією та списком потрібних елементів. Фахівець швидко підбере варіанти, а власник автівки легко оформить замовлення з доставкою по Україні. Купуйте вигідно в інтернет-магазині зі Львова!

logo carmen.com.ua