Про компанію Про компанію

Вітаю. Ми раді що Ви завітали до нас.
Наша мета щоб Ви залишилися задоволені цим візитом.
Carmen це не ще один черговий сайт автозапчастин.
Це сервіс де запит клієнта для нас № 1.

img

Ще 5 років тому ми помітили, що коли трапляється поломка авто чи ще гірше ДТП. Постає питання в замінні певної к-сті запчастин. І необхідні запчастини не вдається знайди в одному місці. Щось вигідно замовити з Польщі, щось краще купити нове оригінальне, а в багатьох випадках варто і зекономити придбавши нові замінники.

Людині котра смачно випікає пиріжки, немає потреби витрачати свій вільний час на пошук автозапчастин та вивчення їх ринку.

img

Оскільки пошук запчастин стає довгим і стресовим процесом. Який несе за собою купу проблем, таких як: маса витраченого часу, витрата лишніх коштів, і зіпсовані нерви. Carmen - це команда створена для того щоб виконати всі ваші запити, та вирішити всі проблеми, найкращим чином та за мінімальні терміни.

Щоб ви могли спокійно займатися своїми справами і більше часу проводити із сім*єю. www.Carmen.com.ua це зручний портал пошуку б.у. запчастин з Польщі, який налічує більше 20000000 товарних позицій.

img

За допомогою якого Ви може знайти Будь-яку необхідну вам запчастину. Якщо ж Ви не знайшли те що шукали. Ми з радістю допоможемо вам в підборі, по VIN коду нових оригінальних автозапчастин та замінників. САМЕ так, ми не тільки займаємося б.у. деталями з Польщі, маємо чималу кількість поставщиків у Львові, котрі дають змогу отримати автозапчастину у нас вже за 2 год. А також промоніторимо альтернативні б.у. варіанти із терміном 1-2дні.

img

Чимала кількість наших клієнтів у нас на постійній основі замовляє фільтра, масла та сайлентблоки.

Тому в результаті ВИ економите: час, кошти, нерви і заведете нових, надійних партнерів.

ДАВАЙТЕ РОЗПОЧНЕМО СПІВПРАЦЮ.

logo carmen.com.ua