Доставка і оплата Доставка і оплата

Як привезти автозапчастини з Польщі?

Як замовити з Allegro?

Скільки часу будуть їхати запчастини?

Як оплатити замовленняa?

img

На ці та інші запитання ви знайдете відповіді у цій статті. Щоб замовити автозапчастину з Allegro, достатньо звернутися до одного із менеджерів carmen, і ми з радістю організуємо весь процес замовлення та доставки автозапчастини.

Одразу після домовленості про замовлення деталі. Ми узгоджуємо всі деталі із представником в Польщі. Для того щоб як найшвидше доставити автозапчастину з Польщі. Опісля продавець з Allegro відправляє деталь нам на транзитний склад в Польщі. Звідки наш водій забирає деталі в Україну. А саме, нам на склад у м.Львів, вул. Зелена 253с. Звідки ви можете самостійно забрати запчастину, або ж ми відправимо зручною для вас кур’єрською службою. Весь процес доставки займає в межах 7-14 днів.

Для того щоб підтвердити запуск замовлення з Польщі, необхідно надіслати завдаток в розмірі 30% від вартості замовлення. Важливо, на деталі котрі у нас у наявності ми завдатку не беремо. Оплата завдатку може бути здійснена в нашому офісу за адресою м.Львів, вул. Зелена 253с, готівкою. Або ж на номер карти ( зручного для вас банку) чи на р/р ФОП.

img

Цей процес ми завжди раді затвердити документально, для підтвердження відповідальності нашого підходу.

Опісля того як деталь опиняється у нас у Львові, у вас є можливість забрати та оплатити її при зустрічі. Або ж при відправленні вам перевізником, таким як Нова Пошта чи Делівері, оплата може здійснюватися за допомогою післяплати при отриманні (наложний платіж). Або через повну оплату.

Нам завжди приємно коли ви обираєте зручний для вас спосіб оплати, натомість задля економії на послугах доставки, та спрощення самого процесу оплати, рекомендуємо оплачувати повністю. Хоча насправді нам це не принципово, для нас важливо щоб ВИ залишилися задоволені нашим сервісом, та послугами котрі ми змогли вам надати.

Ми розуміємо що кожна людина це індивідуальність, тому залюбки обговоримо зручні для вас терміни доставки та оплати деталі.

logo carmen.com.ua