В нас є необхідна вам запчастина

Автозапчастини з Польщі та їх підбір

ОБИРАЙ ЗА КАТЕГОРІЄЮ Запчастини NEOPLAN

Запчастини для Neoplan

Неоплан – торгівельна марка, яка належить Neoplan Bus, тобто дочірньому підприємству MAN. Неоплан випускає автобуси:

  • міські та для міжміського перевезення;
  • туристичні та спеціалізовані.

Чимало моделей користуються заслуженою популярністю. Серед них:

  • Євролайнер;
  • Спейслайнер;
  • Транслайнер;
  • Трендлайнер;
  • Мегалайнер та інші.

Історія компанії Неоплан

За роки своєї діяльності виробник здобув величезну кількість нагород. При цьому 6 із них були отримані автобусом Старлайнер у номінації «Автобус року». Коли ж розпочалася історія відомого бренду? В 1935-му Аувертер став засновником організації, задача якої полягала у збиранні автобусів. За базу були взяті вантажні шасі. Звісно війна внесла свої корективи і, майстерню почали активно використовувати для задоволення потреб рейху. З настанням миру з’явилася ідея новаторського автобуса з безрамним кузовом та зовнішніми панелями, які закріпляли на сталевих трубах. Цей проект був реалізований у 1953-му році, ознаменувавши початок історії марки Неоплан.

За весь період своєї діяльності компанія подарувала світу більше десяти моделей автобусів, які успішно використовуються в різних життєвих сферах. Її першим суттєвим здобутком став Neoplan Airliner. Автобус для аеропорту чимало разів оновлювався та вдосконалювався і, він успішно використовується й надалі. Не менш популярним виявився Сітілайнер – модель для туристичних поїздок з двома поверхами. Він випускався починаючи з 90-х і часто порівнювався з успішним Скайлайнером, який зійшов з конвеєра у 1967-му.

Неоплан підкорив суспільство, а найбільшу кількість нагород здобула модель Старлайнер, продемонстрована у 1996 році. Витримавши чимало модифікацій, вона перетворилась на ідеальний туристичний автобус. Неоплан Турлайнер значно йому поступався. Він не мав 5 зірок, лише 3, однак був дуже надійним. Його обшивка відрізнялася підвищеною міцністю, а деталі виявилися напрочуд зносостійкими.

На зміну Сітілайнеру в 2000-х випустили Трендлайнер. Він мав доволі зручний салон та радував власників своєю економічністю. Що цікаво, та Неоплан постачала на ринок не лише автобуси, а й тролейбуси, які до цього часу використовуються в країнах Європи.

В 2000-х роках компанія стала власністю MAN AG. Туристичні та міські автобуси продовжують виробляти в Німеччині, а також на підприємствах МАН в КНР і Туреччині, хоча ліцензію на виробництво мають також деякі компанії зі Сполучених Штатів. Придбання автобуса Неоплан буде напрочуд вигідною тратою коштів, однак він потребує періодичного огляду та обслуговування. Купити ж деталі зовсім не складно, якщо зазирнути на сторінки інтернет-магазину Carmen.

Як замовити автозапчастини для Neoplan

Щоб знайти та придбати необхідні деталі, слід скористатися зручним каталогом, в якому розміщені комплектуючі для всіх машин, що найбільш популярні в Україні. Обравши потрібну марку та модель, слід зробити вибір на користь однієї з існуючих категорій. В кожній із них знайдеться чимала кількість товарів, та коли добре знаєшся на автозапчастинах, то без проблем зможеш знайти необхідні деталі.

Звісно, далеко не кожен розуміється на механіці та будові машин. В такому випадку куди простіше скористатися можливістю пошуку за VIN-кодом. Це – індивідуальний номер, зазначений у документах до транспортного засобу. Щоб отримати вибірку за ВІН-кодом, варто внести його до спеціальної форми, зазначивши контактні дані та інформацію про запчастини, що зацікавили. Менеджер оперативно підбере деталі, які відповідають потребам споживача, щоб він швидко зміг замовити їх з доставкою по Україні.

Інтернет-магазин Кармен пропонує нові та вживані деталі для Неоплан. Це – запчастини відомих марок від постачальника із Польщі. Вони якісні та надійні, тож оптимально підійдуть для обслуговування машин, вантажівок та автобусів.

logo carmen.com.ua